Hitet - Muzik Shqip

2TON - MKE PA 2TON - MKE PA5,693 Noizy - Fatos Nano Noizy - Fatos Nano4,333 DON XHONI x LOREDANA - GJUJ PER TO DON XHONI x LOREDANA - GJUJ PER TO4,149 Butrint Imeri ft. Don Xhoni - Corazon Butrint Imeri ft. Don Xhoni - Corazon3,966 Butrint Imeri - Cigaren Butrint Imeri - Cigaren3,909 Elvana Gjata x Gimi O x Bardhi - EX Elvana Gjata x Gimi O x Bardhi - EX3,237 BARDHI x MAJK - AMA BARDHI x MAJK - AMA2,891 Ermal Fejzullahu X Luar - Shqiptare Ermal Fejzullahu X Luar - Shqiptare2,570 Dafina Zeqiri x Kida - Luje Belin Dafina Zeqiri x Kida - Luje Belin2,487 Rita x Fidan - Je si zemer Rita x Fidan - Je si zemer2,438 Meda - Vec per ty Meda - Vec per ty2,382 Tayna x Marin - Alpha x Omega Tayna x Marin - Alpha x Omega2,280 DON XHONI - Boki DON XHONI - Boki2,185 Ardian Bujupi x Noizy - AVENTURA Ardian Bujupi x Noizy - AVENTURA2,128 2TON - KOHEN 2TON - KOHEN2,123 KIDA x LEDRI VULA - TDU KIDA x LEDRI VULA - TDU2,068 Yll Limani - Mora fjale Yll Limani - Mora fjale2,056 Yll Limani x Loredana - Kriminele Yll Limani x Loredana - Kriminele2,037 Kidda ft. Capital T - Magji Kidda ft. Capital T - Magji1,960 Xhensila x Noizy - Edhe nje nate Xhensila x Noizy - Edhe nje nate1,938 Meda - Boll Meda - Boll1,840 Majk - E Pa shpirt Majk - E Pa shpirt1,822 Kida x Dafina Zeqiri - Ai Me Mu So Kida x Dafina Zeqiri - Ai Me Mu So1,797 2TON - Sje my love 2TON - Sje my love1,792 Ledri Vula - Monaco Ledri Vula - Monaco1,788 Mozzik - Daddy Mozzik - Daddy1,531 Butrint Imeri - Lule e Dashnise Butrint Imeri - Lule e Dashnise1,432 DON XHONI - Dilema DON XHONI - Dilema1,399 Ermenita - Malli Ermenita - Malli1,278 Era Istrefi - Idiot Era Istrefi - Idiot1,272 Dj Geek x Young Zerka x Dafina Zeqiri x Mc Kresha - Nafije Remix Dj Geek x Young Zerka x Dafina Zeqiri x Mc Kresha - Nafije Remix1,245 BUTRINT IMERI - LEJLA BUTRINT IMERI - LEJLA1,236 2TON - Falem 2TON - Falem1,185 Yll Limani - Lshoja zanin Yll Limani - Lshoja zanin1,165 DON XHONI x ERA ISTREFI - HALA DON XHONI x ERA ISTREFI - HALA1,158 2TON - MLUJTE 2TON - MLUJTE1,103 Elvana Gjata ft Flori - Kuq e zi je ti Elvana Gjata ft Flori - Kuq e zi je ti1,084 DON XHONI - KATILE DON XHONI - KATILE1,050 Flora Gashi - Mi Amor Flora Gashi - Mi Amor1,048 Donjeta x Flamur x Ilir - Ku je Dashni Donjeta x Flamur x Ilir - Ku je Dashni1,034 Shyhrete Behluli x Mahmut Ferati - Vet me veti po baj dert Shyhrete Behluli x Mahmut Ferati - Vet me veti po baj dert1,033 Sinan Hoxha x Soni Malaj - Pina Sinan Hoxha x Soni Malaj - Pina1,031 Varrosi ft Noizy x Dulla - Inat Varrosi ft Noizy x Dulla - Inat977 Shkurte Gashi x Labi - A tme kishe dasht Shkurte Gashi x Labi - A tme kishe dasht928 HAZY ft Olsi Bylyku - Aisheh HAZY ft Olsi Bylyku - Aisheh905 DJ Gimi - O x Capital Bra - VIJA VIJA DJ Gimi - O x Capital Bra - VIJA VIJA905 Irkenc Hyka ft Capital T - Dashnise Irkenc Hyka ft Capital T - Dashnise898 Mentor Kurtishi - Zemer e Shpirt Mentor Kurtishi - Zemer e Shpirt887 Remzie x Nexhat Osmani - Kolazh Remzie x Nexhat Osmani - Kolazh883 Tayna x Kidda - Anaconda Tayna x Kidda - Anaconda880

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store